Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

Способи доставки

Адресна доставка кур’єром «Нова Пошта»

Доставка можлива до населених пунктів, де є відділення служби доставки «Нова Пошта». Наразі доставка безкоштовна. Мінімальна сума замовлення відсутня. Замовлення доставляються до 3 робочих днів. Конкретний час залежить від регіону та графіка роботи служби доставки «Нова Пошта». Перед доставкою менеджер зателефонує Вам, щоб підтвердити замовлення й деталі доставки. Просимо бути на зв’язку.
ВАЖЛИВО! Щоб отримати замовлення, потрібно обов’язково мати з собою посвідчення особи. Отримати замовлення може тільки та людина, яка зазначена як одержувач. У кур’єра замовлення зберігається протягом 5 днів, потім повертається назад.


Адресна доставка кур’єром Clubhair по Києву, Одесі та Харкову

Доставка здійснюється з понеділка по суботу з 13:00 до 18:00. Доставка безкоштовна. Мінімальна сума замовлення відсутня. Замовлення доставляються до 2-х робочих днів. Перед доставкою менеджер зателефонує Вам, щоб підтвердити замовлення й деталі доставки. Просимо бути на зв’язку.
ВАЖЛИВО! Щоб забрати замовлення, потрібно обов’язково мати з собою посвідчення особи. Отримати замовлення може тільки та людина, яка зазначена як одержувач. У кур’єра замовлення зберігається протягом 2 днів, потім повертається назад.


Доставка до відділення «Міст Експрес»

Доставка можлива до населених пунктів, де є відділення служби доставки «Міст Експрес». Наразі доставка безкоштовна. Мінімальна сума замовлення відсутня. Замовлення доставляються до 3-х робочих днів. Конкретний час залежить від регіону та графіку роботи служби доставки «Міст Експрес». Перед доставкою менеджер зателефонує Вам, щоб підтвердити замовлення й деталі доставки. Просимо бути на зв’язку.
ВАЖЛИВО! Щоб забрати замовлення, потрібно обов’язково мати з собою посвідчення особи. Отримати замовлення може тільки та людина, яка зазначена як одержувач. У відділенні замовлення зберігається протягом 5 днів, потім повертається назад.


Доставка до відділення «Нова Пошта»

Доставка можлива до населених пунктів, де є відділення служби доставки «Нова Пошта». Наразі доставка безкоштовна. Мінімальна сума замовлення відсутня. Замовлення доставляються до 3-х робочих днів. Конкретний час залежить від регіону та графіку роботи служби доставки «Нова Пошта». Перед доставкою менеджер зателефонує Вам, щоб підтвердити замовлення й деталі доставки. Просимо бути на зв’язку.
ВАЖЛИВО! Щоб забрати замовлення, потрібно обов’язково мати з собою посвідчення особи. Отримати замовлення може тільки та людина, яка зазначена як одержувач. У відділенні замовлення зберігається протягом 5 днів, потім повертається назад.


Зверніть увагу!

Термін доставки рахується від дати опрацювання замовлення. Замовлення оброблюються тільки в робочі дні. Замовлення, отримані та підтверджені до 12:00, опрацьовуються цього ж дня. Замовлення, отримані та підтверджені після 12:00, опрацьовуються наступного робочого дня.


Способи оплати

Платіжна картка

Ви можете повністю оплатити замовлення під час його оформлення в нашому інтернет-магазині банківською платіжною карткою Visa/MasterCard. Даний спосіб оплати дозволить заощадити час при отриманні замовлення. При зустрічі з кур'єром, менеджерами відділення служби доставки Вам необхідно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача.

Накладений платіж

Ви можете зробити оплату за замовлення під час його отримання. Служби доставки «Нова Пошта» та «Міст Експрес» стягують додаткову комісію за користуванням даної послуги.
ВАЖЛИВО! Умовою використання цього способу оплати є передплата у розмірі 100 грн. Після оформлення замовлення менеджер зателефонує Вам, щоб повідомити банківські реквізити. В разі відмови від прийняття замовлення, ми утримуємо вищезгадану суму в якості компенсації вартості доставки та розформування замовлення.