Пошук
Доброго дня! Що Ви шукаєте?

Обмін та повернення товару

Згiдно iз Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 та Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню/обміну.

Ми дорожимо своєю репутацією. Усі товари, представлені в нашому інтернет-магазині, є оригінальними. Купуючи у нас, Ви захищаєте себе від неякісного або простроченого товару і гарантовано отримуєте оригінальний, високоякісний і безпечний товар.

Обмін/повернення товару відбувається виключно у разі:
- виявлення заводського дефекту товару (наприклад, не працює розпилювач, пошкоджений флакон);
- отримання простроченого товару;
- отримання товару, що не відповідає замовленню (пересортиця).

Для обміну/повернення товару у випадках згаданих вище, будь ласка звертайтесь за адресою info@clubhair.com.ua або за телефоном (050) 323 66 48, і наші спеціалісти допоможуть Вам вирішити проблему в найкоротші терміни.

Якщо під час «огляду відправлення» в присутності менеджера/кур’єра служби доставки виявиться, що доставлений товар прострочений, має дефект або не відповідає замовленню (пересортиця), Ви маєте право відмовитись від отримування відправлення. В цьому випадку ми здійснено заміну товару або повернемо гроші сплачені за товар, на Ваш вибір. В цьому випадку можливе повернення не окремих позицій, а всього відправлення. Після оплати та отримання відправлення, розпаковану коробку із відправленням повернути менеджеру/кур’єру служби доставки вже буде неможливо.